chameleonfilm


Priamo k obsahu stránok

Profil

Profil

PROFIL

CHAMELEON FILM s. r. o. bol založený v marci roku 2009 ako spoločenstvo slobodných, tvorivých, spoľahlivých a flexibilných ľudí s dlhoročnými skúsenosťami z televíznych, filmových a reklamných produkcií, ktorí na vysokej profesionálnej úrovni dokážu poskytnúť kompletný servis pri vzniku, vývoji, výrobe a postprodukcii kvalitných audiovizuálnych diel z vlastnej tvorivej dielne, alebo na klientskú zakázku.
V portfóliu spoločnosti
CHAMELEON FILM s. r. o. je tvorba a produkcia hraných filmov, dokumentov, reklám, videoklipov a TV programov, ktoré ponúkajú audiovizuálnemu trhu kvalitu hodnotnej, autentickej a výtvarnej filmárčiny, originalitu príbehov, nové uhly pohľadov, netradičné nápady a témy, borenie predsudkov, či neočakávané a v súčasnosti na Slovensku žiaľ vymierajúce, alebo ešte neobjavené žánrové formy akými sú komédia, bláznivá paródia, rozprávka, detský, historický, či erotický film , časozberné dokumentárne cykly, detské vzdelávacie programy, dokumentárne filmy zamerané na problematiku menšín a znevýhodnených skupín a tvorba moderných a žiadaných zábavných televíznych relácií a seriálov.
Pri klientských zakázkach je základným pravidlom spoločnosti
CHAMELEON FILM s. r. o. osobitný, individuálny a originálny prístup ku každému klientskému projektu, pričom spoločne s klientom trpezlivo hľadáme riešenia, ktoré zvýšia jeho dobré meno a zvýraznia jeho značku. Bonus pre klientov je aj fakt, že vieme ušetriť nemalé množstvo finančných prostriedkov určených na produkciu bez toho, aby sa to akokoľvek dotklo vysokej kvality a profesionality poskytnutých služieb, čo je dnes pre väčšinu klientov nesmierne dôležitý bod.
Pracujeme s vlastným filmárskym technickým vybavením najvyššej kvality HDV, samozrejmosťou je strihové štúdio s trikovou strižňou.
Súčasťou našej spoločnosti je navyše aj castingová agentúra, požičovňa kostýmov, sklad rekvizít, máme vlastných fotografov, stylistov, kaskadérov, pyrotechnikov, cvičené zvieratá, historické koče, atraktívne lokácie.

Výpis z obchodného registra:
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=149910&SID=2&P=1


Naspäť k obsahu stránky | Naspäť k základnému menu